Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
16
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
6 днів тому

Продаж будинків (7)

  • 190 000 $
    1 284 $/м²

    Молодіжна

    єОселя єВідновлення
    148 / 70 / 40 м²
    1 поверх
    7 сот
    3 кімнати
    1 тиж. тому
    Предлагаем вашему вниманию уникальный проект Дом имеет собственную территорию площадью 7 соток, огражденную забором, что обеспечивает приватность и комфорт для каждой семьи. Основные характеристики дома. Площадь дома: общая площадь – 148 кв.м, жилая площадь – 70 кв.м, кухня – 40 кв.м. Планировка дома: просторная кухня-студия, /прачечная, гостевой санузел, три уютные спальни, одна из которых оснащена собственным санузлом, гардероб и прихожая. Парковка: два места под навесом для дома плюс гостевые парковочные места. Система водоснабжения: централизованное водоснабжение, гарантирующее надежное водоснабжение. Септики дом имеет собственный септик (две ямы с системой перелива), что делает...
    Рієлтор
  • 6 000 $
    150 $/м²

    Центральна

    40 / 20 / 5 м²
    1 поверх
    8 сот
    2 кімнати
    1 тиж. тому
    Продаж дачі! Таромське. Новокодацький р-н. Кооператив «Ранет». Вул. Центральна. Загальна площа 40 м². Землі 8 соток (ділянка нерівна). Вікна дерев'яні. Є дров'яна піч, газовий балон, дрова. Вода технічна, з двох боків вулиці є свердловина (можна підвести трубу до будинку). Світло є (лічильник).
    Рієлтор
  • 128 000 $
    199 $/м²

    Маріупольська вул., 21

    643 / 320 / 50 м²
    3 поверхи
    10 сот
    6 кімнат і більше
    1 тиж. тому
    Розташований за 5 км від Мост Сіті на лівому березі Дніпра, Вул. Маріупольська2 на 10,5 сотках землі. Межує з 9 міською клінічною лікарнею. 3 поверхи, 643 кв м вільного планування. Вода, газ центральна каналізація та електрика заведені в будинок. Стан - після будівельників.
    Рієлтор
  • 31 000 $
    524 $/м²

    Межова, 98

    єОселя єВідновлення
    59 / 48 / 10 м²
    1 поверх
    2 кімнати
    1 тиж. тому
    🏡 Підгородне, Дніпропетровська область, вул.Межова 98А. Пропонується до продажу будинок у статусі новобудови, завершена стадія будівництва, виконані всі фасадні роботи. Потребує тільки внутрішніх оздоблювальних робіт. Будинок зведений із якісних матеріалів, має сучасне планування та розташований у тихому районі. • Стан: новобудова, не введений в експлуатацію • Площа будинку: 59.2 м2 - загальна площа, та 48 м2 - житлова • Поверховість: 1 / 1 • Матеріал стін: газоблок, перестінки з цегли • Покрівля: металочерепиця • Комунікації: заведено воду, зі свердловини (глибина - 22м), яка розташована на подвірʼї, каналізація - вигрібна яма. • Внутр...
    Рієлтор
  • 55 000 $
    311 $/м²

    Євгена Сверстюка вул. (Тарасова), 18

    177 / 86 / 44 м²
    2 поверхи
    9 сот
    5 кімнат
    1 тиж. тому
    Продам будинок на ж/м Ігрень Затишний двоповерховий будинок площею 177 м² на ділянці 9 соток у тихому та зеленому районі міста. На території ростуть фруктові дерева та хвойні, що створює приємну атмосферу власного саду. Також на ділянці розташована опалювальна літня кухня, яку зручно використовувати цілий рік. Будинок побудований з ракушняка та обкладений червоною цеглою, що забезпечує надійність та хорошу теплоізоляцію. Встановлені якісні німецькі вікна. Планування: • 2 поверхи • на першому поверсі по всьому будинку водяна тепла підлога • камін, який додає дому затишку та атмосфери. Стан будинку — під чистову обробку, що дозволяє зробити ремонт повністю на свій смак. Комунікації: • дв...
    Рієлтор
  • 33 000 $
    702 $/м²

    Федора Вовка вул. (Желябова)

    47 / 25 / 10 м²
    2 поверхи
    4 сот
    2 кімнати
    1 тиж. тому
    Продається дуже затишний будинок, місто Дніпро АНД р-н.Обща площа 97кв.Кухня -студія, зал, на другому поверсі є одна велика кімната під ремонт.Новий дах, встановлений автонавіс на два авто, як під легкові так і під вантажні, альтанка, сарай, великі ворота.Нова кухня, ремонт.Скважина, підігрів підлоги, кондиціонер, камера відеоспостереження, сигналізація.Дім утеплений усередині і зовні, меблі частково, побут техніку обговоримо. Газ к дому подведен, є можливість підключення.
    Рієлтор
  • 22 000 $
    367 $/м²

    Василя Кричевського вул. (Робесп'єра), 47

    60 / 30 / 8 м²
    1 поверх
    6 сот
    3 кімнати
    2 тиж. тому
    Продаж будинку Житловий стан Як на фото Телефонуйте, записуйтеся на перегляд Земля приватизована Кадастровий номер 0509653042