Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
16
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
6 днів тому

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • 41 000 $
    616 $/м²

    Володимира Мономаха вул. (Московська), 31

    багатофункціональне приміщення
    67 м²
    1 тиж. тому
    Продам приміщення вільного призначення, розташоване у цоколі, вихід з під'їзду у двір та на Січеславську Набережну. Підійде під офіс, салон краси, стоматологію. Офісний ремонт. Закритий двір, можливість паркування автомобіля.
    Рієлтор
  • 250 000 $
    1 969 $/м²

    Сімферопольська вул., 2-Л

    приміщення вільного призначення
    127 м²
    2015 рік побудови
    1 тиж. тому
    ЖК Панорама! Сімферопольська, 2 Л 1-й поверх. 127 м². Була школа англійської мови. Окремий вхід. Є вхід з під’їзду. Житловий фонд. Кабінет із санвузлом та коморою. Кухня, три класи, 2 санвузли для дітей. Повністю облаштована під навчальний заклад. Паркомісце. Продаж 250 000$
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.